Уводна презентација "Упознај AIESEC" одржаће се у четвртак, 16. октобра, у 20ч, у амфитеатру 015. Студенти ће овде имати прилику да сазнају нешто више о овој интернационалној студентској организацији и о томе на који начин могу да постану чланови. Поред тога, упознаће људе који су некада били у AIESEC-у и чути шта је AIESEC њима пружио.Upoznaj AIESEC predavanje
Уводна презентација "Упознај AIESEC" одржаће се у четвртак, 16. октобра, у 20ч, у амфитеатру 015. Студенти ће овде имати прилику да сазнају нешто више о овој интернационалној студентској организацији и о томе на који начин могу да постану чланови. Поред тога, упознаће људе који су некада били у AIESEC-у и чути шта је AIESEC њима пружио.ispravka...mislio sam:
"i sl, i odatle se takodje finansira."
ne
"i sl, i odatle dobija se takodje finansira."
Објављено: 17.10.2008 12:41 - ()
Kokta, ti postajes asistent svaka cast :D
AIESEC prodaje usluge, i to je medjunarodni program razmene kao glavni proizvod, to naplacuje kompanijama i od toga se finansira, pored toga organizuje projekte u oblastima kao sto su CSR, tolerancija, zaposljavanje i sl, i odatle dobija se takodje finansira. Plata nema na FONu, jer je volonterska organizacija.
sto mora neko da crkne zbog tvog uspeha...to je ono cuveno srpsko - da komsiji umre krava
ti si postao asistent, sto je za pohvalu, daj boze da napredujes i jos brze...ali cemu takva negativnost...
posle godinu dana na AIESEC praksi - regionalni HR menadzer za Rusiju i ZND u jednoj velikoj IT firmi...a ne trazim da mi kolege crknu od zavisti...vec naprotiv...ucinicu sve sto je u mojoj moci da im pomognem u njihovoj karijeri...
a da...kabeza/unija/savez nisu nista drugaciji od kritikovane dve, i njih mozes staviti u isti kos...budi malo objektivan :-)
Објављено: 17.10.2008 12:40 - ()
Znas sta ako mi to kaze jedan clan AIESEC-a ili ESTIEM-a onda to dozivljavam kao najveci kompliment. Hvala
Објављено: 17.10.2008 11:28 - ()
'Svakakve pricice su kruzile faksom sta se desava na njihovim kasnim sastancima na Fonu.'
Ne volim da vredjam, ali ti si retard!
Објављено: 17.10.2008 11:09 - ()
Ja lepo reko, gadjaju se rascerecnim pilicima... Ne znam zasto mi niko ne veruje... :zbun:
Објављено: 16.10.2008 23:07 - ()
ne izvrcite moje reci!!! :ljutko:
nisu svi studenti FONa clanovi te dve sektaske organizacije pa samim tim FON nije sektaski fakultet ! :durisha:
Jelte na principu kompanija? Znaci proizvode nesto? Pruzaju usluge? Kolike su plate?
Funkcionisu na principu interesnih grupa. Mini-lobi kompleksasha. Svakakve pricice su kruzile faksom sta se desava na njihovim kasnim sastancima na Fonu.
Kokta,
tokom sledece godine najverovatnije postaje asistent na FONu ;)
Crknite dushmani. :cool:
Објављено: 16.10.2008 21:54 - ()
da, da a FON je sektaski fakultet pa podrzava sekte kao sto su AIESEC i ESTIEM ... ima to smisla
i AIESEC i ESTIEM su organitovane po modelu danasnjih kompanija i rade na slicnim principima .... a ako se tebi to ne svidja, jbg onda si promasio fakultet
Објављено: 16.10.2008 20:50 - ()
Hvala na moj racun upucenim komplimentima ALI nisam slucajno pomenuo AISEC I ESTIEM, druge organizacije su normalne.
Beshte glavom bez obzira ne kazu ljudi dzabe sekta, i sekte su fine u pocetku... a da kolegama sa prve godine savetujem da pitaju starije Fonovce o AISECu i ESTIEMu, pre toga naravno pitajte ih da li su clanovi :aaa: ako jesu bezite jer ce vas smarati kad god vas vide kako bi vas vrbovali.
Ne kazu dzabe Fonovci da su to dve fakultetske sekte . da sekte!
Bice kasno kad se uclanite. :((
Објављено: 16.10.2008 18:39 - ()
Ljudi, ako vec imate takav stav prema svemu tome, zasto uopste citate vesti o AIESEC-u i ESTIEM-u? Zasto trosite vreme na komentarisanje necega sto je, po vama, potpuno nebitno u zivotu? Hocete ja da vam kazem??? Zato sto i nemate zivot! Vasi zivoti se svode na pljuvanje svega sto nije bleja i cirka. Studirate, a nemate pojma zasto i ne znate sta hocete u zivotu!
Ako ti se nesto ne svidja, ok, ali nemoj da siris tako glupe price o necemu sto ti je potpuno strano, iako je to sasvim normalno u Srbiji.
Објављено: 16.10.2008 13:38 - ()

Постави коментар