Prebijen student FONa...

// Kategorije: Info |
Policija pretukla našeg kolegu!!!
Kako danas javljaju svi mediji u Srbiji, naš kolega Nemanja Mialjević, student četvrte godine smera Informacioni sistemi i tehnologije je preksinoć brutalno i bez razloga pretučen od strane pripadnika aranđelovačke policije. Dok lopovi i kriminalci sede u kafićima i besnim automobilima i dok se korumpirani profesori brane sa slobode, naše kolege studenti dobijaju batine od bahatih policijaca.

U nastavku citiramo vest sa sajta B92:

Policija pretukla studenta?
15. decembar 2008. | 15:24 -> 19:03 | Izvor: B92
Aranđelovac -- Kako saznaje B92, policija u Aranđelovcu pretukla je Nemanju Mialjevića, studenta četvrte godine Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu.
Mijaljević je trenutno u bolnici u Aranđelovcu, gde su mu konstatovali lom rebra, potres mozga i ozbiljne povrede glave, zbog kojih će morati da ide u

Beograd na skener. Mialjević je pretučen na ulici, nekoliko desetina metara od kuće, a očevici koji su se javljali porodici Mialjević izjavili su da se nisu mešali
u incident zbog straha od policije.
Mialjević je rekao da nema objašnjenje za ovo što mu se desilo i naveo da je pretučen kada se vraćao sa žurke.
Policiji je podneta prijava u kojoj je Mialjević detaljno opisao šta mu se dogodilo.
Osim najave da će policija pokrenuti istragu, nije bilo moguće dobiti preciznije informacije s tim u vezi.

Zbog ovakvog sramnog, protivzakonitog i anticivilizaciskog gesta koji ubuduće može stići i druge kolege studente, Puškice od sutra pokreću peticiju kojom ćemo od Ministra policije tražiti suspenizuju i gonjenje policajaca koji su učestvovali u ovom strašnom činu, kao i smenu načelnika aranđelovačke policije. Peticija će biti otvorena za sve studente iz zemlje i inostranstva koji su spremni da se solidarišu i dignu glas protiv ovakve nasilničke tiranije.
 

 

bravo studenti! potpuna podrska! snezana iz Arandjelovca

Objavljeno: 17.12.2008 13:33 - ()


0
0
]bravo studenti! puna podrska od diplomirane studentkinje i arandjelovcanke!

Objavljeno: 16.12.2008 21:44 - ()


0
0
I jos nesto, ako neko sumnja da je bio pijan, trab da znate koliko je 0,84. U pitanju u 2 case piva/vina i u engleskom zakonu je npr. dozvoljeno 0,8 sto mozete naravno proveriti na netu. Ne opravdavam to sto je vozio pod dejstvom alkohola i za to treba da snosi ZAKONSKE posledice. Samo hocu da kazem da su tvrdnje da je bio mrtav pijan za momka od 24 godina i 90kg i vise nego smesne.

Objavljeno: 16.12.2008 17:41 - ()


0
0
Apelujem na sve kolege dobre volje da potpisu i prenesu dalje. Nemanja je stvarno izuzetan mladic i garantujem da nije dao nikakav povod da bude prebijen!

Objavljeno: 16.12.2008 17:37 - ()


0
0
Trenutno je peticiju potpisalo 115 studenata!

Objavljeno: 16.12.2008 17:13 - ()


0
0
Da li je moguce da s vremena na vreme obavestavate koliko je ljudi potpisalo peticiju. Nemanji ce sigurno znaciti. Inace preziva se Mijaljevic a student je smera za upravljanje kvalitetom

Objavljeno: 16.12.2008 17:10 - ()


0
0
Dokle će više ovako da se ponašaju ko pušteni sa lanca, umesto da služe narodu, i štite ga oni rade upravo suprotno. Niko nije smeo da se umeša u sukob iz očiglednih razloga.

Objavljeno: 16.12.2008 14:27 - ()


0
0
Podrzite..grupu...Represija + Korupcija + Krimina = Policija [url]http://www.facebook.com/group.php?gid=38393979366[/url]

Objavljeno: 16.12.2008 13:47 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

1 + 12

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti