Пребијен студент ФОНа...

// Категорије: Инфо |
Полиција претукла нашег колегу!!!
Како данас јављају сви медији у Србији, наш колега Немања Миаљевић, студент четврте године смера Информациони системи и технологије је прексиноћ брутално и без разлога претучен од стране припадника аранђеловачке полиције. Док лопови и криминалци седе у кафићима и бесним аутомобилима и док се корумпирани професори бране са слободе, наше колеге студенти добијају батине од бахатих полицијаца.

У наставку цитирамо вест са сајта Б92:

Policija pretukla studenta?
15. decembar 2008. | 15:24 -> 19:03 | Izvor: B92
Aranđelovac -- Kako saznaje B92, policija u Aranđelovcu pretukla je Nemanju Mialjevića, studenta četvrte godine Fakulteta organizacionih nauka u Beogradu.
Mijaljević je trenutno u bolnici u Aranđelovcu, gde su mu konstatovali lom rebra, potres mozga i ozbiljne povrede glave, zbog kojih će morati da ide u

Beograd na skener. Mialjević je pretučen na ulici, nekoliko desetina metara od kuće, a očevici koji su se javljali porodici Mialjević izjavili su da se nisu mešali
u incident zbog straha od policije.
Mialjević je rekao da nema objašnjenje za ovo što mu se desilo i naveo da je pretučen kada se vraćao sa žurke.
Policiji je podneta prijava u kojoj je Mialjević detaljno opisao šta mu se dogodilo.
Osim najave da će policija pokrenuti istragu, nije bilo moguće dobiti preciznije informacije s tim u vezi.

Због оваквог срамног, противзаконитог и антицивилизациског геста који убудуће може стићи и друге колеге студенте, Пушкице од сутра покрећу петицију којом ћемо од Министра полиције тражити суспенизују и гоњење полицајаца који су учествовали у овом страшном чину, као и смену начелника аранђеловачке полиције. Петиција ће бити отворена за све студенте из земље и иностранства који су спремни да се солидаришу и дигну глас против овакве насилничке тираније.
 

 

ACAB!

Објављено: 16.12.2008 01:53 - ()


0
0
Nisi sam kolega...

Објављено: 16.12.2008 00:25 - ()


0
0
zato treba nositi pistolj sa sobom, da se odbranis od lopova, ali i od pandura-debila... Po metak, pa posle sta bude, bice...

Објављено: 16.12.2008 00:14 - ()


0
0
Uaaaaaaaaa..... Kada ce da peticija... Kerovi, keretine.... dabogda vam najmilije tukli tako

Објављено: 15.12.2008 23:44 - ()


0
0
Peticiju podrzavam, ali se plasim da je problem mnogo dublji od trazenja smene dvojice policajaca i nekog nacelnika. Mi smo postali policijska zemlja i sto je najgore niko vise nema snage da se suprotstavi ovom zlu... ili mozda gresim.

Објављено: 15.12.2008 23:15 - ()


0
0
decko je sa smera kvalitet,cetvrta godina i jako je miran decko.nazalost uvek takvi lose prodju :((

Објављено: 15.12.2008 22:44 - ()


0
0
Strašno, Puškice svaka čast!!! Kada će peticija da potpišem???

Објављено: 15.12.2008 22:40 - ()


0
0
ACAB ! Svaka cast puskice za peticiju, nadam se da ce sto vise ljudi da je potpise i naravno da ce imati efekta!

Објављено: 15.12.2008 22:38 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности