Распоред полагања колоквијума из предмета Финансијски менаџмент и рачуноводство (део који се односи на Рачуноводство) који ће бити одржан 19.04.2008. погледајте овде.
Право полагања колоквијума имају студенти који су први пут уписали другу годину.
На колоквијум ОБАВЕЗНО понети радну свеску, индекс, дигитрон и хемијску оловку.
Колоквијум се ради у Радној свесци - ЗАДАТАК - МЕТОДОЛОШКИ ДЕО на месту означеном за 2. колоквијум (биланс стања, главна књига и дневник), а ТЕОРИЈА на месту 1. теста!

Постави коментар