Poslednji dan za prijavu ispita za septembar

// Категорије: Инфо |

Подсећамо вас да је данас (16ог јула) последњи дан за пријаву испита за септембарски испитни рок.

900

Објављено: 28.07.2008 11:28 - ()


0
0
Negde sam procitao da je cena 450+900 za vanredne troskove tj 1350 po ispitu. Da li je to tacno ili je 900 po ispitu? Hvala

Објављено: 25.07.2008 00:15 - ()


0
0
imao sam operaciju mislio sam na oporavak ... ali hvala na info u svakom slucaju pozz

Објављено: 19.07.2008 02:25 - ()


0
0
Mozes, ali moras da platis 900 dinara po ispitu, jer je to cena za vanredno prijavljene ispite. A mozes takodje i da probas kod tete sa saltera na sarm, pa ako ti prodje, proslo je. Mada mozes i da odes i kod Nevenke ili Martica, mada ti to ne bih savetovao. I trebao si malo ranije da mislis na prijavu ispita. Pozzzz :fokus:

Објављено: 19.07.2008 01:07 - ()


0
0
Zakasnio sam sa prijavom sta sad?Dal li mogu nekako da naknadno prijavim sipite i naravno koja je cena toga?Jasna su fonova pravila plati pa cemo da vidimo a tvoji problemi su samo tvoji... :ljutko: ... Jel moze neko nekako da mi pomogne???

Објављено: 18.07.2008 20:27 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

19 + 2

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности