Nemanja Dragicevic najbolji na 1000 MLADIH LIDERA...

// Kategorije: Info |

Fonovci najbolji na 1000 MLADIH LIDERA!!!
Na 4. trening-seminaru 1000 MLADIH LIDERA organizovanom pod pokroviteljstvom Predsednika republike i Fondacije Dr. Zoran Đinđić, na modulu za evropske integracije,  projekat koji je pisao Nemanja Dragićević (sa još 5 studenata i postdiplomaca sa društvenih nauka) proglašen za najbolji projekat na ovom seminaru.

Projekat  ima naziv Ekologija u mojoj zajednici i najkraće rečeno predviđa podizanje kapaciteta u ekološkom aktivizmu  50 srednjoškolaca iz 10 ekološki najugroženijih opština u Srbiji. Ekologija je jedna od oblasti gde primena standarda predstavlja jedan od osnovnih (i za nas verovatno najteže primenjivih) uslova za prijem Srbije u EU.

Nemanja Dragićević je student 4 godine smera Menadžment, eks podpredsednik Studentske unije FON-a i predsednik Studentske unije Srbije u 2005 godini.

ALAL VERA, ALAL VERA, i kad vidis ga na faxu, samo reci ALAL VERA, ALAL VERA!!!

Objavljeno: 17.10.2007 16:31 - ()


0
0
a jel mozes da napises neki projekat za kompezaciju da odobre :(

Objavljeno: 16.10.2007 18:34 - ()


0
0
A godina sinko 2007...

Objavljeno: 16.10.2007 18:28 - ()


0
0
Bravo! Eh sta rade britanski spijuni :)

Objavljeno: 16.10.2007 17:25 - ()


0
0
alaal vera...sada mozes da radis kao asistent kod Natase...

Objavljeno: 16.10.2007 17:18 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

13 + 19

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti