Nemanja Dragicevic najbolji na 1000 MLADIH LIDERA...

// Категорије: Инфо |

Фоновци најбољи на 1000 МЛАДИХ ЛИДЕРА!!!
На 4. тренинг-семинару 1000 МЛАДИХ ЛИДЕРА организованом под покровитељством Председника републике и Фондације Др. Зоран Ђинђић, на модулу за европске интеграције,  пројекат који је писао Немања Драгићевић (са још 5 студената и постдипломаца са друштвених наука) проглашен за најбољи пројекат на овом семинару.

Пројекат  има назив Екологија у мојој заједници и најкраће речено предвиђа подизање капацитета у еколошком активизму  50 средњошколаца из 10 еколошки најугроженијих општина у Србији. Екологија је једна од области где примена стандарда представља један од основних (и за нас вероватно најтеже примењивих) услова за пријем Србије у ЕУ.

Немања Драгићевић је студент 4 године смера Менаџмент, екс подпредседник Студентске уније ФОН-а и председник Студентске уније Србије у 2005 години.

ALAL VERA, ALAL VERA, i kad vidis ga na faxu, samo reci ALAL VERA, ALAL VERA!!!

Објављено: 17.10.2007 16:31 - ()


0
0
a jel mozes da napises neki projekat za kompezaciju da odobre :(

Објављено: 16.10.2007 18:34 - ()


0
0
A godina sinko 2007...

Објављено: 16.10.2007 18:28 - ()


0
0
Bravo! Eh sta rade britanski spijuni :)

Објављено: 16.10.2007 17:25 - ()


0
0
alaal vera...sada mozes da radis kao asistent kod Natase...

Објављено: 16.10.2007 17:18 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 9

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности