Три Американца добила Нобела за економију

// Категорије: Инфо |
Американци Леонид Харвиц, Ерик С. Маскин и Роџер Б. Мајерсон добитници су Нобелове награде за економију за радове у области теорије која објашњава ситуације у којима тржиште функционише, односно не функционише. Харвиц (90) је најстарији добитник Нобелове награде свих времена.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

4 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности