AIESEC u saradnji sa InBev, vodećom kompanijom u pivarskoj industriji organizuje predavanje “Zero Budgeting”. Tema je zanimljiva za sve one koji se bave ili žele da se bave finansijama, projektima, ali i za sve studente završnih godina koji će imati priliku da se upoznaju sa kompanijom koja im u budućnosti može predstavljati veoma poželjnog poslodavca. Predavanje će se održati u ponedeljak, 17. novembra, u 10 časova u sali 100 na FONu. Više informacija možete videti ovde.
AIESEC predavanje
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar