AIESEC у сарадњи са InBev, водећом компанијом у пиварској индустрији организује предавање “Zero Budgeting”. Тема је занимљива за све оне који се баве или желе да се баве финансијама, пројектима, али и за све студенте завршних година који ће имати прилику да се упознају са компанијом која им у будућности може представљати веома пожељног послодавца. Предавање ће се одржати у понедељак, 17. новембра, у 10 часова у сали 100 на ФОНу. Више информација можете видети овде.
AIESEC предавање
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар