
Možda su studenti koji studiraju po starom nastavnom planu i programu navikli da budu izostavljeni iz rasporeda nastave (iako je fakultet obavezan da i za njih organizuje nastavu i blagovremeno ih obavesti o početku iste, a ne sredinom semestra - prim.aut.) ali u rasporedu za letnji semestar su totalno izostavljene dve grupe iz prve godine."Konačni" rasprored nastave za prvu godinu je, nekim čudom, redukovao broj studenata u prvoj godini za čitave dve grupe. Da li je u pitanju greška prodekana za nastavu ili su dotični studenti propustili priliku da overe semestar, pa su računati kao da su odustali od daljeg školovanja, ili FON ipak ima mesta u salama, pa povećava broj studenata po grupama, saznaćemo u novom "konačnom rasporedu" nastave za letnji semestar!

Postavi komentar