Raspored

// Kategorije: Info |
Možda su studenti koji studiraju po starom nastavnom planu i programu navikli da budu izostavljeni iz rasporeda nastave (iako je fakultet obavezan da i za njih organizuje nastavu i blagovremeno ih obavesti o početku iste, a ne sredinom semestra - prim.aut.) ali u rasporedu za letnji semestar su totalno izostavljene dve grupe iz prve godine.
"Konačni" rasprored nastave za prvu godinu je, nekim čudom, redukovao broj studenata u prvoj godini za čitave dve grupe.  Da li je u pitanju greška prodekana za nastavu ili su dotični studenti propustili priliku da overe semestar, pa su računati kao da su odustali od daljeg školovanja, ili FON ipak ima mesta u salama, pa povećava broj studenata po grupama, saznaćemo u novom "konačnom rasporedu" nastave za letnji semestar!
hmm...meni odgovara da predjem iz a11 u a1... imam slobodan ponedeljak... extra =)

Objavljeno: 19.02.2008 22:21 - ()


0
0
Ja svoju grupu a8 necu da menjam za onu strebersku a7. :yo:

Objavljeno: 18.02.2008 21:29 - ()


0
0
ja hocu nazad kolege iz a11

Objavljeno: 18.02.2008 19:35 - ()


0
0
Ne moze nam niko nista,jaci smo od sudbine. Mogu samo da nas mrze oni sto nas ne vole! :fokus:

Objavljeno: 18.02.2008 15:49 - ()


0
0
Da, ali ta reorganizacija će po našim kičmama. Na prvoj godini, ovo uzimam za primer ima 800 studenata, dakle u jednu grupu će stati 80-toro, a na drugoj godini na ISIT-u ima nekih 300 studenata, ako ne i više, dakle u jednu grupu će ići bar 100 ljudi. Ionako je u prošlom semestru na ISIT-u bilo problema da se nadje mesto u učionicama, jer su bile pretrpane. Kako će tek sad da bude??? :udri:

Objavljeno: 18.02.2008 14:53 - ()


0
0
Svi samo trazite neki razlog da se zalite.Napravili ste od ovoga skandal,a tako je ocigledno da je u pitanju bila reorganizacija...

Objavljeno: 18.02.2008 12:41 - ()


0
0
[b][color=red]sad verovatno shvatate zbog cega nije bilo nekih grupa, reorganizacija drage kolege i koleginice!!![/color][/b]

Objavljeno: 18.02.2008 12:20 - ()


0
0
Potrudicemo se da izdejstvujemo da Vam raspored objave na vreme.

Objavljeno: 18.02.2008 11:34 - ()


0
0
pa i to sto kazes ... stvarno smo navikli da nam raspored izadje sredinom semestra ... beeeeeeeeeee a kome da se zalim? svaki put jurimo prodekana za nastavu, studenta prodekana, dekana ... i na kraju uvek isto

Objavljeno: 18.02.2008 03:33 - ()


0
0
VRATITE NAS NAZAD! B4 & B10 a i ostale grue su premestene :udri: :bljak:

Objavljeno: 17.02.2008 17:34 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

11 + 11

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti