
Можда су студенти који студирају по старом наставном плану и програму навикли да буду изостављени из распореда наставе (иако је факултет обавезан да и за њих организује наставу и благовремено их обавести о почетку исте, а не средином семестра - прим.аут.) али у распореду за летњи семестар су тотално изостављене две групе из прве године."Коначни" распроред наставе за прву годину је, неким чудом, редуковао број студената у првој години за читаве две групе. Да ли је у питању грешка продекана за наставу или су дотични студенти пропустили прилику да овере семестар, па су рачунати као да су одустали од даљег школовања, или ФОН ипак има места у салама, па повећава број студената по групама, сазнаћемо у новом "коначном распореду" наставе за летњи семестар!

Постави коментар