Raspored

// Категорије: Инфо |
Можда су студенти који студирају по старом наставном плану и програму навикли да буду изостављени из распореда наставе (иако је факултет обавезан да и за њих организује наставу и благовремено их обавести о почетку исте, а не средином семестра - прим.аут.) али у распореду за летњи семестар су тотално изостављене две групе из прве године.
"Коначни" распроред наставе за прву годину је, неким чудом, редуковао број студената у првој години за читаве две групе.  Да ли је у питању грешка продекана за наставу или су дотични студенти пропустили прилику да овере семестар, па су рачунати као да су одустали од даљег школовања, или ФОН ипак има места у салама, па повећава број студената по групама, сазнаћемо у новом "коначном распореду" наставе за летњи семестар!
ljudi, nije do fakulteta vec do Milije retarda

Објављено: 17.02.2008 17:22 - ()


0
0
fakultet organizacionih nauka je najneorganizovanija institucija u cijem sam radu ucestvovao. FB A12

Објављено: 17.02.2008 16:44 - ()


0
0
To se i prošle godine radilo sa grupama, izbaci se B4 sa ISIT-a, ne znam zašto. Elem, ima još nekih problema i sa drugom godinom, ljudi su se čini mi se žalili da su se neka predavanja i vežbe prekopili i slično.

Објављено: 17.02.2008 16:41 - ()


0
0
i za drugu godinu ne valja raspored..grupe B10 nema, i sa isita je izbacen B4

Објављено: 17.02.2008 16:21 - ()


0
0
bilo bi glupo! :) a kako to da do sada niko nije reagovao za ovo?

Објављено: 17.02.2008 15:59 - ()


0
0
pa nisu valjda reorganizovali grupe.. to je tako glupo... ja ne idem iz moje :)

Објављено: 17.02.2008 15:57 - ()


0
0
[color=indigo]hahaha, najjače su one dve ovčice gore :D ja ne mogu da verujem da još uvek nisu ispravili grešku, onaj raspored već neko vreme stoji na sajtu. valjda čekaju da SVI primete da nešto nije u redu. :cupavi: [/color]

Објављено: 17.02.2008 15:10 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 3

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности