Košarkaši

// Kategorije: Info |

Košarkaši FON-a osvojili 6. uzastopnu titulu u prvoj ligi BU i time nastavili da suvereno vladaju. Ovog puta u finalu je pobeđena ekipa Singidunuma.

Svaka cast! Za grobare, videcemo veceras, da li da se radujemo... a valjalo bi :D

Objavljeno: 19.03.2008 10:35 - ()


0
0
Hvala Naki

Objavljeno: 19.03.2008 03:32 - ()


0
0
Još da i Partizan pobedi u sredu i košarkaška sedmica će biti savršena. :D

Objavljeno: 18.03.2008 02:01 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

6 + 8

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti