Košarkaši

// Категорије: Инфо |

Кошаркаши ФОН-а освојили 6. узастопну титулу у првој лиги БУ и тиме наставили да суверено владају. Овог пута у финалу је побеђена екипа Сингидунума.

Svaka cast! Za grobare, videcemo veceras, da li da se radujemo... a valjalo bi :D

Објављено: 19.03.2008 10:35 - ()


0
0
Hvala Naki

Објављено: 19.03.2008 03:32 - ()


0
0
Још да и Партизан победи у среду и кошаркашка седмица ће бити савршена. :D

Објављено: 18.03.2008 02:01 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

13 + 13

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности