U ponedeljak, 21.4.2008. sa početkom u 18 časova u amfiteatru 015 na FON-u u organizaciji Centra za razvoj karijere FON-a održaće se veče reklama „FONKLAME". Pored zabavnog i edukativnog karaktera, ovo veče reklama nosi posebnu poruku, ono je humanitarnog tipa. Svi studenti su slobodni da prisustvuju, da nauče nešto novo i simboličnom cenom karte od 100 dinara pomognu Nemanji da prevaziđe svoju tešku bolest. Prijave i više informacija možete naći na internet stranici Centra za razvoj karijere.Fonklame
U ponedeljak, 21.4.2008. sa početkom u 18 časova u amfiteatru 015 na FON-u u organizaciji Centra za razvoj karijere FON-a održaće se veče reklama „FONKLAME". Pored zabavnog i edukativnog karaktera, ovo veče reklama nosi posebnu poruku, ono je humanitarnog tipa. Svi studenti su slobodni da prisustvuju, da nauče nešto novo i simboličnom cenom karte od 100 dinara pomognu Nemanji da prevaziđe svoju tešku bolest. Prijave i više informacija možete naći na internet stranici Centra za razvoj karijere.hm zanimljivo vece nego gde su toliko najavljivani kokteli posle reklama??
:udri:
Objavljeno: 23.03.2010 03:00 - ()
Da li mogu karte da kupim neposredno pred pocetak, jer necu moci da stignem do 16h u ponedeljak?
Objavljeno: 20.04.2008 18:33 - ()
@Sale
Nemanja je sesnaestogodisnji decak kome je hitno potrebna transplantacija srca.
@Unknown
Karte se mogu uzeti sutra na FONu od 16h, kao i u ponedeljak od 12-16h.
Objavljeno: 19.04.2008 00:18 - ()
Za Nemanju i za otadzbinu i za reklame!!! :yo:
Prvi red je moj ;)
Objavljeno: 18.04.2008 05:32 - ()

Postavi komentar