Fonklame

// Kategorije: Info |
U ponedeljak, 21.4.2008. sa početkom u 18 časova u amfiteatru 015 na FON-u u organizaciji Centra za razvoj karijere FON-a održaće se veče reklama „FONKLAME". Pored zabavnog i edukativnog karaktera, ovo veče reklama nosi posebnu poruku, ono je humanitarnog tipa. Svi studenti su slobodni da prisustvuju, da nauče nešto novo i simboličnom cenom karte od 100 dinara pomognu Nemanji da prevaziđe svoju tešku bolest. Prijave i više informacija možete naći na internet stranici Centra za razvoj karijere.
hm zanimljivo vece nego gde su toliko najavljivani kokteli posle reklama?? :udri:

Objavljeno: 23.03.2010 03:00 - ()


0
0
Moze, nece biti problema!

Objavljeno: 20.04.2008 23:54 - ()


0
0
Da li mogu karte da kupim neposredno pred pocetak, jer necu moci da stignem do 16h u ponedeljak?

Objavljeno: 20.04.2008 18:33 - ()


0
0
@Sale Nemanja je sesnaestogodisnji decak kome je hitno potrebna transplantacija srca. @Unknown Karte se mogu uzeti sutra na FONu od 16h, kao i u ponedeljak od 12-16h.

Objavljeno: 19.04.2008 00:18 - ()


0
0
Gde se uzimaju karte?

Objavljeno: 18.04.2008 19:51 - ()


0
0
Ovo zvuci lepo u svako smislu :]

Objavljeno: 18.04.2008 06:12 - ()


0
0
Za Nemanju i za otadzbinu i za reklame!!! :yo: Prvi red je moj ;)

Objavljeno: 18.04.2008 05:32 - ()


0
0
vec sam uzeo karte....... :D :D :D :D :D :D :D

Objavljeno: 18.04.2008 03:20 - ()


0
0
Ja nisam bas u toku, o kom Nemanji se radi? Mada ko god da je rado cu pomoci

Objavljeno: 18.04.2008 02:00 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

9 + 4

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti