У понедељак, 21.4.2008. са почетком у 18 часова у амфитеатру 015 на ФОН-у у организацији Центра за развој каријере ФОН-а одржаће се вече реклама „ФОНКЛАМЕ". Поред забавног и едукативног карактера, ово вече реклама носи посебну поруку, оно је хуманитарног типа. Сви студенти су слободни да присуствују, да науче нешто ново и симболичном ценом карте од 100 динара помогну Немањи да превазиђе своју тешку болест. Пријаве и више информација можете наћи на интернет страници Центра за развој каријере.Fonklame
У понедељак, 21.4.2008. са почетком у 18 часова у амфитеатру 015 на ФОН-у у организацији Центра за развој каријере ФОН-а одржаће се вече реклама „ФОНКЛАМЕ". Поред забавног и едукативног карактера, ово вече реклама носи посебну поруку, оно је хуманитарног типа. Сви студенти су слободни да присуствују, да науче нешто ново и симболичном ценом карте од 100 динара помогну Немањи да превазиђе своју тешку болест. Пријаве и више информација можете наћи на интернет страници Центра за развој каријере.hm zanimljivo vece nego gde su toliko najavljivani kokteli posle reklama??
:udri:
Објављено: 23.03.2010 03:00 - ()
Da li mogu karte da kupim neposredno pred pocetak, jer necu moci da stignem do 16h u ponedeljak?
Објављено: 20.04.2008 18:33 - ()
@Sale
Nemanja je sesnaestogodisnji decak kome je hitno potrebna transplantacija srca.
@Unknown
Karte se mogu uzeti sutra na FONu od 16h, kao i u ponedeljak od 12-16h.
Објављено: 19.04.2008 00:18 - ()
Za Nemanju i za otadzbinu i za reklame!!! :yo:
Prvi red je moj ;)
Објављено: 18.04.2008 05:32 - ()

Постави коментар