Skripta iz računovodstva

// Kategorije: Info |
U susret kolokvijumu iz predmeta Finansijski menadžment i računovodstvo, deo  Računovodstvo, koji će biti održan za par dana, postavljena je nova, dopunjena skripta. Zahvaljujemo se koleginici sa druge godine na doprinosu.
@ Marija > Onda se izvinjavam.. Al mislim da je T.R. "napravila" skriptu... :P

Objavljeno: 20.04.2008 02:11 - ()


0
0
Kao i da je bitno ko je napravio tu skriptu vazno je da nije sebican i da je podelio sa nama, u svakom slucaju mnogo mu hvala.

Objavljeno: 19.04.2008 02:54 - ()


0
0
Hvala puno koleginice!!!

Objavljeno: 18.04.2008 17:10 - ()


0
0
nema na cemu, ovo je ona skripta sto je kolega postavio na rapid share, ja sam je samo prosledila puskicama...da je i oni objave... @Bellucci ne znam na koga si mislio, ali koleginica koja je poslala nije T.R. ;) SRECNO SVIMA UCENJE!

Objavljeno: 18.04.2008 04:10 - ()


0
0
Hvala koleginici T.R. ;) hehe. Jos samo da naucim :)

Objavljeno: 18.04.2008 03:54 - ()


0
0
Hvala koleginici!! Puskice to je skripta za predmet Finansijski menadzment i racunovodstvo, da ne dodje do zabune sledece godine, mislim da se zaseban predmet Racunovodstvo na ME smeru radi dosta opsirnije

Objavljeno: 18.04.2008 00:16 - ()


0
0
e, ovo ce mi vala pomoci ekstra! :) Hvala koleginici i u moje ime! :)

Objavljeno: 17.04.2008 23:33 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

10 + 13

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti