У сусрет колоквијуму из предмета Финансијски менаџмент и рачуноводство, део Рачуноводство, који ће бити одржан за пар дана, постављена је нова, допуњена скрипта. Захваљујемо се колегиници са друге године на доприносу.Skripta iz računovodstva
У сусрет колоквијуму из предмета Финансијски менаџмент и рачуноводство, део Рачуноводство, који ће бити одржан за пар дана, постављена је нова, допуњена скрипта. Захваљујемо се колегиници са друге године на доприносу.@ Marija > Onda se izvinjavam.. Al mislim da je T.R. "napravila" skriptu... :P
Објављено: 20.04.2008 02:11 - ()
Kao i da je bitno ko je napravio tu skriptu vazno je da nije sebican i da je podelio sa nama, u svakom slucaju mnogo mu hvala.
Објављено: 19.04.2008 02:54 - ()
nema na cemu, ovo je ona skripta sto je kolega postavio na rapid share, ja sam je samo prosledila puskicama...da je i oni objave...
@Bellucci
ne znam na koga si mislio, ali koleginica koja je poslala nije T.R. ;)
SRECNO SVIMA UCENJE!
Објављено: 18.04.2008 04:10 - ()
Hvala koleginici!!
Puskice to je skripta za predmet Finansijski menadzment i racunovodstvo, da ne dodje do zabune sledece godine, mislim da se zaseban predmet Racunovodstvo na ME smeru radi dosta opsirnije
Објављено: 18.04.2008 00:16 - ()

Постави коментар