Хоћете на квалитетну журку за 200 динара? Онда знамо где ћете ове суботе!

// Категорије: Инфо |

У културном и историјском центру Београда - Савамали, у Мостарској улици број 5, Banging Summer Arena, егзотични open air простор ће сваког викенда окупљати 2000 гладијатора и љубитеља електронске музике. Wreck'n'bang - јединствени рејв на отвореном је заказан за суботу, 20. јун, са почетком у 23х. Овакав тип журке ће се по први пут десити у Београду у организацији Belgrade Banging-а, најбољег партy бренда у Србији

Ова ноћ је резервисана за луду вожњу коју ће предводити WRECKVGE дуо! Architect & TML су основали овај ди-џеј дуо 2014 године и постигли оно о чему сви млади продуценти сањају: њихов ремикс песме “Zaza” је Steve Aoki пустио на једном од највећих светских фестивала – Tommorowland у Бразилу!

Осетите WRECKVGE звук и послушајте неке од њихових најпознатијих издања: ремикс “Lean On” oд Major Lazer & DJ Snake-a, који је добио преко пола милиона прегледа на Јутјубу и подршку од Trap Nation, ремикс Hardwell-ове траке “Don’t stop the madness” или ремикс траке “Touchdown”од OT Genasis & Busta Rhymes-a. Њихово највеће достигнуће је поменути ремикс песме “Zaza” од Garmiani-ja који је издат за Dim Mak Records  и ушао је у Hip Hop Top 100 Beatport chart.

На Wreck’n’Bang журци слушаћемо full flavor EDM: Trap, Electro House, Drum'n'Bass, R'n'B, Hardstyle, Hip Hop, Dubstep, Jungle Terror и још много тога.

Прошлог петка на отварању Banging Summer Arenе окупило се преко 2000 младих који су, како су нам организатори пренели, препуни позитивних утисака. Како им је било можете погледати на фотографијама које заиста говоре више од речи.

Скупите екипу, 200 динара за улаз и правац на другу луду журку Banging Summer Arene. Улаз ће после 01х бити 300 динара. Цене пића ће се кретати између 200 и 450 динара.

За све додатне информације и ВИП резервације можете контактирати Belgrade Banging врло једноставно на Banging Info Line +381652264464 или путем мејла [email protected]

#wreckyourself and #bangyourself!

www.belgradebanging.rs

Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 1

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности