Konkurs za dva radnika u FONfe-u

// Kategorije: Info |
Kako nas obaveštava student prodekan, Studentski parlament Fakulteta organizacionih nauka raspisao je konkurs za dva radnika u studentskom klubu FONfe. Zainteresovani studenti treba najkasnije do petka 19.09.2008. da se prijave na adresu [email protected].
ma taj mufljuz je olos najveci znam ga ja.. istripovani seljak ,kad ode kuci ne izlazi iz stale a ovde glumi

Objavljeno: 26.09.2008 19:10 - ()


0
0
Uopste ne znam sto se svi toliko lozite, kada se Mufljuz samo sali???

Objavljeno: 19.09.2008 00:55 - ()


0
0
Prijatelju daleko si ti od akademskog gradjanina. Biti nabedjeni snob i akademski gradjanin nije isto.

Objavljeno: 18.09.2008 21:29 - ()


0
0
mufljuz nije mozda mislio na rad uopste, vec misli na rad u kaficu koji posecuju sve kolege i drugari pa to moze biti nekom malo neprijatno, iskreno, meni jeste, i nikad tamo ne bih radio. (Lose bi se osecao kad bi mi neka kolegenica ostavila napojnicu :D ) Al postujem i one koji hoce to da rade i treba, lepo je to, al nije za svakoga.

Objavljeno: 18.09.2008 18:10 - ()


0
0
Neki poznati likovi sa naseg faxa su radili u tom kaficu, tipa bivsi student prodekan Nemanja. To vam je odlicna prilika da dodjete do svih zanimljivosti koje se desavaju na fakultetu :DDDD Ostajem pri svojoj tvrdnji da ne apliciram dok ne vidim brucoskinje :)

Objavljeno: 18.09.2008 17:56 - ()


0
0
[size=18][size=18]I TO TEZAK![/size][/size]

Objavljeno: 18.09.2008 14:47 - ()


0
0
Boze, koji kreten. :udri:

Objavljeno: 18.09.2008 12:21 - ()


0
0
Ljudi kako bi to izgledalo, tipa koliko traje smena, kad je koliko para i sve to...jer novca mi stvarno treba :(

Objavljeno: 18.09.2008 02:19 - ()


0
0
Nazalost neko mora. Akademski gradjanine zajista ili zaista,oce ili hoce,kavica ili kafica.

Objavljeno: 18.09.2008 01:04 - ()


0
0
Ocigledno nikada u zivotu nisi video pare osim onih koje si dobio od roditelja tako da cuti. Okreni se malo oko sebe i pitaj koliko studenata radi, i pitaj ih da li je to "vredjanje dostojanstva akademskih gradjana"!!!! Stvarno ne mogu da verujem.

Objavljeno: 18.09.2008 00:47 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

3 + 11

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti