Konkurs za dva radnika u FONfe-u

// Категорије: Инфо |
Како нас обавештава студент продекан, Студентски парламент Факултета организационих наука расписао је конкурс за два радника у студентском клубу ФОНфе. Заинтересовани студенти треба најкасније до петка 19.09.2008. да се пријаве на адресу [email protected].
[color=indigo]Каке су ово глупости, зар зајиста неко оће да конобарише и да га гледа цијело друштво које ту долази на своју јутарњу кавицу? По мени чиста глупост и вређање достојанства човјека и људи. Који академски грађанин још жели да ради за неки ситниш који његове колеге потроше за вечерњи излазак.[/color]

Објављено: 17.09.2008 23:03 - ()


0
0
Само ЦК је вредан помена...остало ћао...

Објављено: 17.09.2008 22:23 - ()


0
0
Ne apliciram dok ne vidim kakva je ova nova generacija brucoskinja, cim budem imao kompletan pregled situacije konobarisanje moze da dodje u obzir :)

Објављено: 17.09.2008 19:04 - ()


0
0
UUUUUUUUUUaaaaaaaaaaaaaa FONfe!!!!

Објављено: 17.09.2008 17:22 - ()


0
0
Student prodekan pravi kombinacije za zaposljavanje, a sto studenti protestvuju i sto imaju problema zato ga bole za njih to nikom nista...

Објављено: 17.09.2008 16:34 - ()


0
0
pa ima, pod "Drugo" :D

Објављено: 17.09.2008 12:57 - ()


0
0
Zasto na anketi, koja se nalazi levo od ovog teksta nema CK ??? Namestaljka bre ! UA ! BARABE !

Објављено: 17.09.2008 12:50 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

12 + 12

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности