Како нас обавештава студент продекан, Студентски парламент Факултета организационих наука расписао је конкурс за два радника у студентском клубу ФОНфе. Заинтересовани студенти треба најкасније до петка 19.09.2008. да се пријаве на адресу [email protected].Konkurs za dva radnika u FONfe-u
Како нас обавештава студент продекан, Студентски парламент Факултета организационих наука расписао је конкурс за два радника у студентском клубу ФОНфе. Заинтересовани студенти треба најкасније до петка 19.09.2008. да се пријаве на адресу [email protected].[color=indigo]Каке су ово глупости, зар зајиста неко оће да конобарише и да га гледа цијело друштво које ту долази на своју јутарњу кавицу?
По мени чиста глупост и вређање достојанства човјека и људи. Који академски грађанин још жели да ради за неки ситниш који његове колеге потроше за вечерњи излазак.[/color]
Објављено: 17.09.2008 23:03 - ()
Ne apliciram dok ne vidim kakva je ova nova generacija brucoskinja, cim budem imao kompletan pregled situacije konobarisanje moze da dodje u obzir :)
Објављено: 17.09.2008 19:04 - ()
Student prodekan pravi kombinacije za zaposljavanje, a sto studenti protestvuju i sto imaju problema zato ga bole za njih to nikom nista...
Објављено: 17.09.2008 16:34 - ()
Zasto na anketi, koja se nalazi levo od ovog teksta nema CK ??? Namestaljka bre !
UA ! BARABE !
Објављено: 17.09.2008 12:50 - ()

Постави коментар