Odobrena uslovna kompezacija...

// Kategorije: Info |

Kako nezvanično saznajemo na današnjoj sednici nastavno-naučnog veća FON-a odobrena je USLOVNA KOMPENZACIJA. Konačna odluka zavisiće od odluke Senata Univerziteta čija se sednica takođe održava danas.

Termin uslovna kompezacija znači da će samo uz dozvolu Senata Univerziteta kompezacije i biti. Kako nezvanično saznajemo kompezacioni uslov je odobren na još nekim fakultetima Univerziteta u Beogradu pa se nadamo da će Univerzitet imati sluha za zahteve studenata.

Članovi Senata Univerziteta u Beogradu ispred FON-a su Dekan Prof. dr Nevenka Žarkić-Joksimović i Prodekan za finansije i organizaciju Prof. dr Milan Martić.

Ne menjajte kanal na pravom ste mestu!

daaaaaaaaaaaaaaaaaaa! odobrana je!

Objavljeno: 17.10.2007 18:56 - ()


0
0
ZNACI ODOBRENA JE KOMPEZACIJA ???

Objavljeno: 17.10.2007 18:45 - ()


0
0
pa pise ti na puskicama, danas ce se znati...

Objavljeno: 17.10.2007 18:19 - ()


0
0
UBICE ME OVO CEKANJE!

Objavljeno: 17.10.2007 18:15 - ()


0
0
UBICE ME OVO CEKANJE!!![/b]

Objavljeno: 17.10.2007 18:14 - ()


0
0
[b] :udri: :udri: :udri: joj, pa kad je ta sednica? kada ce se znati zvanicna odkuka? [/b]

Objavljeno: 17.10.2007 18:11 - ()


0
0
samo neka je odobre vise, uopste me ne interesuje ko ce to da uradi... Pomozi Boze!

Objavljeno: 17.10.2007 18:10 - ()


0
0
Dobro je! Ovo je prvi korak!

Objavljeno: 17.10.2007 18:01 - ()


0
0
Pa stvarno ,proslih godina kada su odobravali kompenzaciju nije se uopste pominjao savet univerziteta!!!!!

Objavljeno: 17.10.2007 17:59 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

9 + 10

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti