Odobrena uslovna kompezacija...

// Kategorije: Info |

Kako nezvanično saznajemo na današnjoj sednici nastavno-naučnog veća FON-a odobrena je USLOVNA KOMPENZACIJA. Konačna odluka zavisiće od odluke Senata Univerziteta čija se sednica takođe održava danas.

Termin uslovna kompezacija znači da će samo uz dozvolu Senata Univerziteta kompezacije i biti. Kako nezvanično saznajemo kompezacioni uslov je odobren na još nekim fakultetima Univerziteta u Beogradu pa se nadamo da će Univerzitet imati sluha za zahteve studenata.

Članovi Senata Univerziteta u Beogradu ispred FON-a su Dekan Prof. dr Nevenka Žarkić-Joksimović i Prodekan za finansije i organizaciju Prof. dr Milan Martić.

Ne menjajte kanal na pravom ste mestu!

Kakvo je to pranje ruku, pa to je strasno... Dekanka ima pravo da sama kaze da li ce biti kompenzacije ili ne, van bilo kakvog senata, odbora, saveta...!!! A oni salju na izglasavanje telu koje nije odobrilo okt2 za pojedine fakultete, a kamo li kompenzaciju... Strasno...

Objavljeno: 17.10.2007 17:56 - ()


0
0
Nada umire poslednja. Ocu u trecu godinu breee :D

Objavljeno: 17.10.2007 17:53 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

19 + 9

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti