Puj pike ne važi...obnova prve godine...

// Категорије: Инфо |

Пијаца на ФОН-у...Колико тражиш толико дам...
У духу праксе Пуј пике не важи на ФОН-у надлежни са нашег факултета донели су још једну СКАНДАЛОЗНУ одлуку. Студенти који су обновили прву годину до самог датума обнове имали су један ценовник за обнову, а онда је 6. новембра на сајту ФОН-а изашло ново правило које и много више кошта.

Наиме сваки студент који је обновио другу годину знао је до тог 6. новембра да ако је на буџету обнову плаћа 17500 дин., а ако је у статусу самофинансрајућег обнову плаћа 35000 дин.. Међутим изгледа да се управа ФОН-а прерачунала да би било исплативије наплаћивати пренети ЕСПБ бод па је одједном променила правила и уз попуст сада обнова кошта од 29750 дин. до 77700 дин..

У међувремну Пушкицама се јавило много студената са молбом да отворимо форму за петицију (за студенте на које се односи ова одлука) како би  реаговали и покушали да спрече наметање овог зулума.

Форма за евидентирање!

ja sam obnovio jos 11. oktobra i u indeksu mi pise 17500...kako oni meni sad da naplate jos para :udri:

Објављено: 20.11.2007 10:52 - ()


0
0
jel bilo neko obavestenje o ovome na fonovom sajtu ili je mozda izlozeno negde na faxu???

Објављено: 20.11.2007 06:54 - ()


0
0
MA TOOOO, SAMO VI PRICAJ TE PRICE PO FORUMIMA JA MISLIM DA CEMO TAKO NESTO PROMENITI.. AKO VEC MISLITE DA NESTO URADIMO JAVITE SE NA MAIL MOJ ILI PREKO MSN-A [email protected] PA DA URADIMO NESTO... JA SAM DANAS BIO NA PARLAMENTU KAZU DA MOZE NESTO DA SE URADI, ALI TREBA DA NAS BUDE VISE A NE 2,3... Inace parlament je pomeren...

Објављено: 19.11.2007 18:01 - ()


0
0
izgleda ovo svako studenta po usima bije , nije samo to kod vaseg fakulteta problem gdje god se pare upletu tu vise profesora nauke nema

Објављено: 19.11.2007 03:44 - ()


0
0
samo za prvu godinu vazi

Објављено: 19.11.2007 03:28 - ()


0
0
[color=orange][/color]ako vam je kad ne ucite!

Објављено: 19.11.2007 00:28 - ()


0
0
ljudi pomagajte , da li se ovo tice samo studenata koji su obnovili PRVU ili i onih koji su obnovili DRUGU!!???!!!

Објављено: 19.11.2007 00:13 - ()


0
0
UPS, ISPRAVKA [size=24]DA JE FON JEDNA VELIKA ŠARENA LAŽA!![/size]!!

Објављено: 18.11.2007 23:11 - ()


0
0
[size=24][color=indigo]PA, ZAR NISTE VIDELI ONU NOVU GRAĐEVINU U DVORIŠTU FAKULTETA??? šTA MISLITE KO TO FINANSIRA???? TREBALI STE SE BOLJE RASPITATI KAD STE UPISIVALI FAKULTET...SVAKO BI VAM REKAO DA JE FIN JEDNA VELIKA SARENA LAŽA!!!![/color][/size]

Објављено: 18.11.2007 23:09 - ()


0
0
ocigledno da niti jedan od zakona na fon-u ne vazi tako da... :cool:

Објављено: 18.11.2007 22:48 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

14 + 6

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности