Објављени су резултати II колоквијума из предмета Менаџмент одржаног 10. јануара 2009. можете видети овде.
Коначне оцене студената који су испит положили преко колоквијума можете видети овде.
Напомена: Коначне оцене подразумевају оцену са колоквијума, семинарски рад и бодове са вежби.
Увид у радове одржаће се у среду 21. јануара 2009. од 16.00-17.00ч у кабинету 211.

Постави коментар