Обајвљени су резултати испита из ОИКТ-а рађеног у јануарском испитном року. Резултате можете погледати овде.
Увид у радове ће бити одржан у среду 21.01.2009.године, од 11:00 до 12:00 часова у Лабораторији за мултимедијалне комуникације сала 008.
Упис коначне оцене за студенте који имају формирану оцену биће по следећем распореду:
- група А9 - петак 23.01.2009. у 15:00ч канцеларија 216
- група А11 - петак 23.01.2009. у 16:00ч канцеларија 216

Постави коментар