Raspored grupa po godinama

// Категорије: Инфо |
Ко чека - дочека!
Објављен је распоред студената по групама. Можете га преузети овде.
[b][color=indigo]kako ce 300 ljudi na ISiTu na drugoj godini da stane u 3 grupe????kako??? :zbun: [/color][/b]

Објављено: 19.02.2008 10:32 - ()


0
0
meni sad nista nije jasno...ja sam bio A6 u prvom semestru...i sad cu da budem A5????? Prezivam se na L...kako je sad to moguce?

Објављено: 19.02.2008 06:27 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

20 + 18

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности