Kompanija Comtrade planira da iduće godine izađe na Londonsku berzu, najavio je njen vlasnik Veselin Jevrosimović. Jevrosimović je na IT konferenciji "Sinergija 07" u Novom Sadu rekao da je veći deo priprema za taj poduhvat Comtrade već obavio te da očekuje da kompanija već sredinom 2008. godine bude listirana na Londonskoj berzi akcija.
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar