Comtrade идуће године на LSE

// Категорије: Инфо |
Компанија Comtrade планира да идуће године изађе на Лондонску берзу, најавио је њен власник Веселин Јевросимовић. Јевросимовић је на ИТ конференцији "Синергија 07" у Новом Саду рекао да је већи део припрема за тај подухват Comtrade већ обавио те да очекује да компанија већ средином 2008. године буде листирана на Лондонској берзи акција.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности