Raspored u letnjem semestru

// Категорије: Инфо |
Објављени су нови "коначни" распореди предавања за летњи семестар. Можете их преузети у наставку. (прва, друга, трећа, четврта)
Новост у овом распореду јесте да је управа одлучила да студенте старијих генерација части опроштајним поклоном, у последњем семестру у коме слушају предавања (нема више генерација које слушају стари програм), и објави распоред истих на време! (распоред за старије генерације)
Пушкице им се, у име студената старијих генерација, захваљују!
Stvarno su talenti. Izbace raspored grupa, a ne stave kada se krece na fakultet. Mozda objave u nedelju uvece..........

Објављено: 20.02.2008 09:22 - ()


0
0
kada pocinje semestar? u ponedeljak?

Објављено: 20.02.2008 04:34 - ()


0
0
to su vam stavili za izborne predmete :) birash izmedju ta dva, pa je logichno da cesh ici samo na jedna predavanja :)

Објављено: 20.02.2008 01:35 - ()


0
0
A KADA POCINJE LETNJI SEMESTAR?

Објављено: 20.02.2008 01:19 - ()


0
0
Kamo srece da je konacan. Nama iz grupe C2 su zeznuli raspored. U sredu u 4 imamo i jedne vezve i jedno predavanje da odslusamo u isto vreme ali u razlicitim ucionicama. :) To moze samo Flash Munja :)

Објављено: 20.02.2008 01:18 - ()


0
0
"puskice im se zahvaljuju" :) da, stvaaaarno, nisu trebali :) jao bas su nas dirnuli

Објављено: 20.02.2008 00:53 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 11

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности