Preliminarni septembar

// Категорије: Инфо |
Објављен је прелиминарни распоред испита за септембарски рок, можете га преузети овде. Евентуалне примедбе можете послати студенту продекану Марину Јовановићу, најкасније до понедељка 23.06.
Pa ako cemo iskreno, uvek nekome nece odgovarati termin. Ako pomeri zbog jednog, onda drugome nece odgovarati. Tako da neka odrede termin, a mi cemo da podelimo, nesto u septembru, nesto u oktubru i to je to...

Објављено: 21.06.2008 15:11 - ()


0
0
Ja sam mu za junski rok poslao da pomeri neka dva ispita jer su bila u ISTO VREME ISTOG DANA i on je rekao da ce to srediti. Naravno nista se nije desilo, nisam mogao da prijavim te ispite. Jel ima neko mozda neko pozitivno iskustvo sa njim :zbun: ja nemam

Објављено: 20.06.2008 21:40 - ()


0
0
Ovaj raspored je katastrofa! sve ispite koje sam planirao da prijavim su nabijeni dan za danom! Shto je najgore ni jedan nemam u septembru! Najaca je fora sto iz junskog roka izlazim polovinom jula :udri: Dali nam mesec dana za septembar, e bash im fala, poslacu im cvece :ljutko:

Објављено: 20.06.2008 21:20 - ()


0
0
Hm...mislila sam da je ovo septembarski rok...a ne AVGUSTOVSKI?!?

Објављено: 20.06.2008 04:37 - ()


0
0
to da inace ne radi svoj posao mozes slobodno da ponovis naglas, da te ljudi malo bolje cuju! nije [b]PRSTOM [/b]mrdao [b]dok se cimao za sebe i za Imagine Cup projekat[/b].. sad kad je to sve KONACNO gotovo, nadam se da ce se malo iscimati za ostale studente...

Објављено: 20.06.2008 04:23 - ()


0
0
ok i ja sam ovde ostavila komentar razumela sam ja vest ali sam morala da kazem da on bas i ne radi svoj posao kako treba,naravno rekla sam i njemu

Објављено: 20.06.2008 01:50 - ()


0
0
ma ne verujem da ce student prodekan nesto uraditi ali ajde da kazem i ja sta mi ne odgovara, mogao bi da urgira za statistiku

Објављено: 20.06.2008 01:48 - ()


0
0
a koji deo vesti nisi razumeo? [b]KONTAKTIRAJ MARINA[/b], PUSKICE NISU ZVANICAN KONTAKT, POSALJI MAIL, OKRENI TELEFON... ako si ostavio ovde komentar, nemoj ocekivati da ce ga videti i reagovati na njega... :udri: :udri: :udri:

Објављено: 20.06.2008 01:45 - ()


0
0
Marine urgiraj za verovatnoću i statistiku jer je razlika između ta 2 ispita samo 1 dan.

Објављено: 20.06.2008 01:38 - ()


0
0
Ma ništa novo počinje rok isto kao i prošle godine 21 avgusta. Samo da se ne ponovi opet da stave oktobarski rok odmah iz septembarskog (koliko se sećam bilo je primedbi na to pa su oni kasnije pomerili početak oktobarskog).

Објављено: 20.06.2008 01:30 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

6 + 14

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности