Tribina-predavanje o bolonjskom procesu

// Kategorije: Info |

U ponedeljak u 18 časova u Amfiteatru 1 FONa Mihajlo Babin će održati predavanje na temu: Bolonjski proces i razvoj privrede- ciljevi i zablude.

Tema je definisana u punom kontekstu Bolonjskog procesa kako bi studenti shvatili razloge nastanka Bolonjskog procesa, pojedine smernice Bolonjskog procesa, uticaja na sistem studija i efekata koji su usmereni ka razvoju privrede.

Predavanje/tribina bi trajala oko 1 časa, a nakon toga bi studenti mogli da postavljaju pitanja.   

kako je na drugim fakultetima, kod nas je jos i super...

Objavljeno: 20.10.2008 02:15 - ()


0
0
E josh da uvedu tu Bolonju na FON i bice super :aaa:

Objavljeno: 20.10.2008 00:33 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

14 + 9

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti