Tribina-predavanje o bolonjskom procesu

// Категорије: Инфо |

У понедељак у 18 часова у Амфитеатру 1 ФОНа Михајло Бабин ће одржати предавање на тему: Болоњски процес и развој привреде- циљеви и заблуде.

Тема је дефинисана у пуном контексту Болоњског процеса како би студенти схватили разлоге настанка Болоњског процеса, поједине смернице Болоњског процеса, утицаја на систем студија и ефеката који су усмерени ка развоју привреде.

Предавање/трибина би трајала око 1 часа, а након тога би студенти могли да постављају питања.   

kako je na drugim fakultetima, kod nas je jos i super...

Објављено: 20.10.2008 02:15 - ()


0
0
E josh da uvedu tu Bolonju na FON i bice super :aaa:

Објављено: 20.10.2008 00:33 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

18 + 11

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности