Објављено...

// Категорије: Инфо |
Објављени су:
  - распоред одржавања колоквијума по годинама, можете га преузети овде (прва, друга, трећа, четврта)
 - списак радних седмица до краја овог семестра.
 - коначни распоред испита за децембарски апсолвентски рок (пријаве су од 28.11. do 02.12. 2008.)

Изгледа да су новије генерације, које студирају по Болоњској декларацији, много напредне или их управа баш не воли, тек како експертни тим Пушкица за студентска питања примећује, размак између јануарског и "априлског" рока је само два дана, а студенти се након завршеног априлског рока и почетка наставе у летњем семестру могу одморити читава 24 (и словима: двадесет и четири) ЧАСА. Останите са нама, док чекамо нове,побољшане верзије, које ће, надамо се бити хуманије по студенте.

Pa sta ti predlazes da urade? Produze dan na 48 sati..

Објављено: 20.11.2008 00:48 - ()


0
0
znamo da jeste, ali opet nije u redu da nam tako sabijaju!!!

Објављено: 20.11.2008 00:25 - ()


0
0
Pa to je zbog Univerzijade, valjda je to jasno... Puskice, ne lozite zbunjene studente, kad i sami znate zasto je to tako...

Објављено: 19.11.2008 22:51 - ()


0
0
Ma hoce ....

Објављено: 19.11.2008 21:31 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

3 + 5

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности