Javiti se Studentu prodekanu za zalbe na Januarski raspored...

// Категорије: Инфо |
На молбу колеге студента продекана постављамо обавештење да сви који имају примедбе на јануарски распоред испита те примедбе упуте њему путем наше рубрике питајте.
Остаје нејасно који је крајњи рок за слање примедби, као и зашто на самом сајту ФОН-а и у распореду испита нема напомене да се жалбе упућују студенту продекану. Да ли је то јаз у комуникацији између Студента продекана и Продекана за наставу, или је то само почетнички пропуст новог Студента продекана вероватно ћемо видети већ  за фебруарски рок.
sta je bilo konacno sa februarom hoce li ga biti ili ce ostati april!!?na faksu cini mi se da nije objavljeno zvanicno,koliko se secam

Објављено: 24.12.2007 18:31 - ()


0
0
pomerite matu 3 nema smisla!!!!!!! :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko:

Објављено: 21.12.2007 02:19 - ()


0
0
gde jos ima sledeci raspored ispita: prvi 20.1 drugi 23.1 treci 25.1 cetvrti 26.1 peti 27.1 nije normalno zar ne...??? [size=18][/size][size=12][/size]

Објављено: 20.12.2007 21:56 - ()


0
0
gde jos ima sledeci raspored ispita: prvi 20.1 drugi 23.1 treci 25.1 cetvrti 26.1 peti 27.1 nije normalno zar ne...???

Објављено: 20.12.2007 21:56 - ()


0
0
ma student prodekan je indijanac

Објављено: 20.12.2007 16:39 - ()


0
0
mislis na studentski parlament?

Објављено: 20.12.2007 00:15 - ()


0
0
valjda ce uskoro ti izbori za onu skupstinu studenata?

Објављено: 19.12.2007 21:05 - ()


0
0
ljudi, dok se ispiti ne poklapaju, tj nisu isti dan, dobro je...a kad su isti dan to je zeznuto... :P

Објављено: 19.12.2007 18:45 - ()


0
0
Pa da li ste normalni?! Dva najteza ispita na faxu su istog dana... Jeste da je mata 3 sa druge godine, ali dosta ljudi je bas nju prenelo.O teoriji sistema da ne govorim...Oba ova ispita su 19.01. jedan za drugim... Stvarno nema smisla...

Објављено: 19.12.2007 18:24 - ()


0
0
kao shto je navedeno gore, poshaljite sve primedbe, predloge, zhalbe itd studentu-prodekanu, on ce delati kod kod prodekana za nastavu!

Објављено: 19.12.2007 18:19 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 8

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности