Javiti se Studentu prodekanu za zalbe na Januarski raspored...

// Категорије: Инфо |
На молбу колеге студента продекана постављамо обавештење да сви који имају примедбе на јануарски распоред испита те примедбе упуте њему путем наше рубрике питајте.
Остаје нејасно који је крајњи рок за слање примедби, као и зашто на самом сајту ФОН-а и у распореду испита нема напомене да се жалбе упућују студенту продекану. Да ли је то јаз у комуникацији између Студента продекана и Продекана за наставу, или је то само почетнички пропуст новог Студента продекана вероватно ћемо видети већ  за фебруарски рок.
Raspored 4 ispita koji slusaju studenti smera za UK: Sistem Standardizacije - [b]20.01[/b] Upravljanje Kvalitetom Dokumentacije - [b]23.01[/b] Inzenjerske kom. i logistika - [b]25.01[/b] Normativno reg. kvaliteta -[b] 26.01[/b] Men. ljudskih resursa - [b]27.01[/b] Ko god sastavlja raspored, taj NE UME da radi svoj posao, i ocigledno sastavlja raspored bez jednog od glavnih kriterijuma a to je vreme koje je izmedju ispita Kao da ispitni rok traje 3 dana, a ne 2 nedelje. ALO, bre!!!! Ovo je nagrori raspored ispita koji sam u zivotu video..... Pogotovo sto se za neke usmene ispite navodi da se odrzavaju u nekoliko ucionica. Sad ce profesor da seta izmedju 3 ucionice i ispituje studente, nije mi jasno!? (a to nisu ispiti ciji se usmeni radi pismeno, vec klasicno usmeno) ccc.....sta reci

Објављено: 19.12.2007 17:16 - ()


0
0
Pa isto tako nije u redu da teorija sistema bude 19-og, elektronsko poslovanje 20-og, racunarske mreze 21-og, a operaciona istrazivanja 22-og. To su sve ispiti iz istog semestra (petog za IT). Da li ste vi normalni? Pomerite barem teoriju sistema, a ovo ostalo moze i preko kolokvijuma da se da.[color=black][/color]

Објављено: 19.12.2007 16:42 - ()


0
0
[size=18]Isto tako nije normalno da pismeni iz matematike 2 i teorije verovatnoce budu istog dana! Pomerite verovatnocu za neki drugi dan!!![/size]

Објављено: 19.12.2007 16:32 - ()


0
0
Ovo nije normalno 23.januara je menadzment,programiranje i engleski 2, Sta ce studenti II godine koji su preneli te ispite a i programiranje im je tog dana???

Објављено: 19.12.2007 16:16 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

5 + 11

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности