Javiti se Studentu prodekanu za zalbe na Januarski raspored...

// Kategorije: Info |
Na molbu kolege studenta prodekana postavljamo obaveštenje da svi koji imaju primedbe na januarski raspored ispita te primedbe upute njemu putem naše rubrike pitajte.
Ostaje nejasno koji je krajnji rok za slanje primedbi, kao i zašto na samom sajtu FON-a i u rasporedu ispita nema napomene da se žalbe upućuju studentu prodekanu. Da li je to jaz u komunikaciji između Studenta prodekana i Prodekana za nastavu, ili je to samo početnički propust novog Studenta prodekana verovatno ćemo videti već  za februarski rok.
sta je bilo konacno sa februarom hoce li ga biti ili ce ostati april!!?na faksu cini mi se da nije objavljeno zvanicno,koliko se secam

Objavljeno: 24.12.2007 18:31 - ()


0
0
pomerite matu 3 nema smisla!!!!!!! :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko: :ljutko:

Objavljeno: 21.12.2007 02:19 - ()


0
0
gde jos ima sledeci raspored ispita: prvi 20.1 drugi 23.1 treci 25.1 cetvrti 26.1 peti 27.1 nije normalno zar ne...??? [size=18][/size][size=12][/size]

Objavljeno: 20.12.2007 21:56 - ()


0
0
gde jos ima sledeci raspored ispita: prvi 20.1 drugi 23.1 treci 25.1 cetvrti 26.1 peti 27.1 nije normalno zar ne...???

Objavljeno: 20.12.2007 21:56 - ()


0
0
ma student prodekan je indijanac

Objavljeno: 20.12.2007 16:39 - ()


0
0
mislis na studentski parlament?

Objavljeno: 20.12.2007 00:15 - ()


0
0
valjda ce uskoro ti izbori za onu skupstinu studenata?

Objavljeno: 19.12.2007 21:05 - ()


0
0
ljudi, dok se ispiti ne poklapaju, tj nisu isti dan, dobro je...a kad su isti dan to je zeznuto... :P

Objavljeno: 19.12.2007 18:45 - ()


0
0
Pa da li ste normalni?! Dva najteza ispita na faxu su istog dana... Jeste da je mata 3 sa druge godine, ali dosta ljudi je bas nju prenelo.O teoriji sistema da ne govorim...Oba ova ispita su 19.01. jedan za drugim... Stvarno nema smisla...

Objavljeno: 19.12.2007 18:24 - ()


0
0
kao shto je navedeno gore, poshaljite sve primedbe, predloge, zhalbe itd studentu-prodekanu, on ce delati kod kod prodekana za nastavu!

Objavljeno: 19.12.2007 18:19 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

8 + 1

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti