Microsoft Open Source Technology Center недавно је најавио да је остварио партнерство са SugarCRM, MySQL и другим комерцијалним open-source пројектима. Ова партнерства су у линији са ранијим најавама али то не значи да је Мајкрософт-ов ОСТЦ био неактиван. Као што сама ПХП заједница наговештава, ОСТЦ увелико ради. Опен соурце иницијативе у Мајкрософт-у су веома важне за опен соурце заједницу будући да дизајнерима обезбеђују већу изложеност за њихове производе преко приступа широко прихваћеној платформи. Ова иницијатива је веома важна због тога што уклања баријере између власничких и опен соурце дизајнера омогућавајући коришћење предности и једног и другог.
Microsoft улази у PHP
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!

Постави коментар