Tрећа broadband конференција ЈЕ

// Категорије: Инфо |
Oд 24. до 26. јуна 2008. године, у Сава Центру биће организована трећа broadband конференција Југоисточне Европе (3rd Southeastern Europe Broadband Conference and Expo). Предстојећи скуп наставља континуитет претходне две конференције на којима су са успехом учествовали представници реномираних светских и домаћих произвођача опреме, регионалних оператера, сервис провајдера, и регулаторних агенција, и представили развој телекомуникација региона југоисточне Европе у области Интернета.
Конференција представља прилику да чујете о најновијем развоју технологије од стране водећих стручњака из ових области, као и о услугама које пружају и инфраструктури коју користе регионални оператери и сервис провајдери.
Ажурне информације о конференцији пронађите на страници www.seebb.org. Улаз на сајам је слободан, а да бисте пратили конференцију, позивамо Вас да попуните формулар за регистрацију (објављен на сајту и прилозен уз овај е-маил). Студентима техничких факултета су обезбеђене посебне бенефиције.
Програм конференције можете погледати овде.
Da a beneficije su da umesto da platite 45 000 din za celu konferenciju ... placate 30 i nesto ...

Објављено: 23.06.2008 14:58 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

11 + 10

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности