Provera kandidata za ulazak u vaterpolo i plivačku ekipu FON-a održaće se u petak 24.10.2008. u terminu od 12:15 do 13:15 na bazenu Banjica (ulaz levo od Škoda Auta) u specijalnom terminu samo za proveru kandidata.Svi kandidati moraju da otplivaju 50m u disciplini po želji, a oni koji žele da igraju vaterpolo moraju da plivaju kraul. Svako će imati maksimalno 2 merenja. Muški kandidati se presvlače na tribinama, a za devojke je obezbeđena svlačionica.
Odmah po završetku testiranja znaće se da li ste u timu ili ne.
Ove godine norme su:
Za muškarce
30.99 za kraul i delfin i
41.99 za prsno i leđno
Za devojke je norma 59.99 u svim disciplinama.
Skup je od 12:00 do 12:25 na ulazu u bazen.
Obavezno je potvrditi dolazak na mail [email protected] i poneti indeks kao legitimaciju.

Postavi komentar