Plivanje na FON-u

// Kategorije: Info |
Provera kandidata za ulazak u vaterpolo i plivačku ekipu FON-a održaće se u petak 24.10.2008. u terminu od 12:15 do 13:15 na bazenu Banjica (ulaz levo od Škoda Auta) u specijalnom terminu samo za proveru kandidata.
Svi kandidati moraju da otplivaju 50m u disciplini po želji, a oni koji žele da igraju vaterpolo moraju da plivaju kraul. Svako će imati maksimalno 2 merenja. Muški kandidati se presvlače na tribinama, a za devojke je obezbeđena svlačionica.
Odmah po završetku testiranja znaće se da li ste u timu ili ne.
Ove godine norme su:
Za muškarce
30.99 za kraul i delfin i
41.99 za prsno i leđno
Za devojke je norma 59.99 u svim disciplinama.
Skup je od 12:00 do 12:25 na ulazu u bazen.
Obavezno je potvrditi dolazak na mail [email protected] i poneti indeks kao legitimaciju.
A za vaterpolo zar ne bi trebali i malo loptom da igramo...

Objavljeno: 24.10.2008 00:30 - ()


0
0
Koliko ljudi primaju? A sta ako dosta mali broj ljudi zadovolji normu?

Objavljeno: 23.10.2008 22:05 - ()


0
0
e pa ja sam se prijavio, a isto tako samo prsno dobro plivam...pa dodji probaj...

Objavljeno: 22.10.2008 21:50 - ()


0
0
Moj kraul izgleda ko davljenje, ali zato prsno razbijam. Da li ima smisla da dolazim? Tj. mogu li biti u plivackom timu ako znam samo jednu disciplinu dobro?

Objavljeno: 22.10.2008 19:37 - ()


0
0
Majo, ti prvo obuci te tange pa dodji kod mene da vidi da li mozes biti tako obucena ;)

Objavljeno: 21.10.2008 00:00 - ()


0
0
Extra ;) Jos jedna ispravka... muskarci se ni ne presvlace, jer plivaju bez icega :P

Objavljeno: 20.10.2008 22:41 - ()


0
0
jedna ispravka, devojke ce se presvlaciti na tribinama, i to onim VIP odmah pored bazena. :D

Objavljeno: 20.10.2008 22:36 - ()


0
0
smes

Objavljeno: 20.10.2008 20:26 - ()


0
0
da li smem da obucem tanga kupaci? :stid:

Objavljeno: 20.10.2008 19:48 - ()


0
0
0
0

Postavi komentar

E-mail:
Komentar:
Antispam:

2 + 2

Komentari prolaze moderaciju, zato što smo tako u mogućnosti