Plivanje na FON-u

// Категорије: Инфо |
Провера кандидата за улазак у ватерполо и пливачку екипу ФОН-а одржаће се у петак 24.10.2008. у термину од 12:15 до 13:15 на базену Бањица (улаз лево од Шкода Аута) у специјалном термину само за проверу кандидата.
Сви кандидати морају да отпливају 50м у дисциплини по жељи, а они који желе да играју ватерполо морају да пливају краул. Свако ће имати максимално 2 мерења. Мушки кандидати се пресвлаче на трибинама, a за девојке је обезбеђена свлачионица.
Одмах по завршетку тестирања знаће се да ли сте у тиму или не.
Ове године норме су:
За мушкарце
30.99 за краул и делфин и
41.99 за прсно и леђно
За девојке је норма 59.99 у свим дисциплинама.
Скуп је од 12:00 до 12:25 на улазу у базен.
Обавезно је потврдити долазак на маил [email protected] и понети индекс као легитимацију.
A za vaterpolo zar ne bi trebali i malo loptom da igramo...

Објављено: 24.10.2008 00:30 - ()


0
0
Koliko ljudi primaju? A sta ako dosta mali broj ljudi zadovolji normu?

Објављено: 23.10.2008 22:05 - ()


0
0
e pa ja sam se prijavio, a isto tako samo prsno dobro plivam...pa dodji probaj...

Објављено: 22.10.2008 21:50 - ()


0
0
Moj kraul izgleda ko davljenje, ali zato prsno razbijam. Da li ima smisla da dolazim? Tj. mogu li biti u plivackom timu ako znam samo jednu disciplinu dobro?

Објављено: 22.10.2008 19:37 - ()


0
0
Majo, ti prvo obuci te tange pa dodji kod mene da vidi da li mozes biti tako obucena ;)

Објављено: 21.10.2008 00:00 - ()


0
0
Extra ;) Jos jedna ispravka... muskarci se ni ne presvlace, jer plivaju bez icega :P

Објављено: 20.10.2008 22:41 - ()


0
0
jedna ispravka, devojke ce se presvlaciti na tribinama, i to onim VIP odmah pored bazena. :D

Објављено: 20.10.2008 22:36 - ()


0
0
smes

Објављено: 20.10.2008 20:26 - ()


0
0
da li smem da obucem tanga kupaci? :stid:

Објављено: 20.10.2008 19:48 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 4

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности