Prvi kolokvijum iz računovodstva održaće se u subotu, 22. novembra, s početkom u 15:00 časova!
Za polaganje prvog kolokvijuma iz računovodstva neophodna Vam je hemijska olovka, digitron i indeks! Za prvi kolokvijum ćete dobiti radne sveske, pošto zbirke iz računovodstva neće biti u skriptarnici do petka.
Studenti koji budu prepisivali na kolokvijumu (ili kojima budu nađene puškice) neće imati pravo da polažu ispit u januarskom ispitnom roku!
RASPORED POLAGANJA ZA I KOLOKVIJUM IZ RAČUNOVODSTVA
Kolokvijum iz Računovodstva
Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će postaviti komentar!

Postavi komentar