Колоквијум из Рачуноводства

// Категорије: Инфо |

Први колоквијум из рачуноводства одржаће се у суботу, 22. новембра, с почетком у 15:00 часова!

За полагање првог колоквијума из рачуноводства неопходна Вам је хемијска оловка, дигитрон и индекс! За први колоквијум ћете добити радне свеске, пошто збирке из рачуноводства неће бити у скриптарници до петка.

Студенти који буду преписивали на колоквијуму (или којима буду нађене пушкице) неће имати право да полажу испит у јануарском испитном року!

РАСПОРЕД ПОЛАГАЊА ЗА И КОЛОКВИЈУМ ИЗ РАЧУНОВОДСТВА

Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

2 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности