Први колоквијум из Економије

// Категорије: Инфо |

Колоквијум из Економије биће одржан 23.11.2008. у 10 сати и 11.30 сати.

Студенти који полажу колоквијум треба да буду испред сале и у време које је одређено распоредом.

Рапоред по салама и време полагања.

jel iko ziv zna sajt skole vise poslovne? Ne mogu da nadjem rezultate kolokvijuma. :cupavi:

Објављено: 08.12.2008 15:43 - ()


0
0
Nameravaju li vise da pregledaju te testove? Sto toliko smaraju... :ljutko:

Објављено: 29.11.2008 18:28 - ()


0
0
najzezutniji kolokvijum definitivno... :udri:

Објављено: 23.11.2008 07:36 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

7 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности