Колоквијум из Економије биће одржан 23.11.2008. у 10 сати и 11.30 сати.
Студенти који полажу колоквијум треба да буду испред сале и у време које је одређено распоредом.
Рапоред по салама и време полагања.
Први колоквијум из Економије
jel iko ziv zna sajt skole vise poslovne? Ne mogu da nadjem rezultate kolokvijuma. :cupavi:
Објављено: 08.12.2008 15:43 - ()
Nameravaju li vise da pregledaju te testove? Sto toliko smaraju... :ljutko:
Објављено: 29.11.2008 18:28 - ()

Постави коментар