Menadzerijada

// Категорије: Инфо |

На јучерашњем састанку организационог одбора Менаџеријаде 2008. и представника факултета учесника, једногласно је одлучено да место одржавања овогодишње Менаџеријаде у организацији Факултета Организационих Наука буде Будва, Хотел "Словенска плажа" са ценом пуног пансиона од 115 евра у термину од 15. до 20. маја.
Организација превоза биће накнадно објављена.

Slazem se sa perom. Cena nije bas jeftina ali svake god. raste i mislim da je Budva najboli grad za tako nesto! Uvek je super za provod a zbog toga se i ide!

Објављено: 20.03.2008 16:59 - ()


0
0
eee jel je uracunat prevoz....?

Објављено: 06.03.2008 02:31 - ()


0
0
Moja baka je uvek govorila "Dok ima ovaca treba ih sisati"...

Објављено: 03.03.2008 18:21 - ()


0
0
Ulazi li u te pare i avionski prevoz, s obzirom na cenu? verovatno ce morati i tamo jos nesto da se doplati, jer je to stvarno dzabe.... mora da uzme fakultet deo, organizatori, kum sto radi u hotelu, nakupi se, ja glasam da se cena podigne jos malo, hocu i ja da se ugradim i uzmem pare :yo:

Објављено: 03.03.2008 18:20 - ()


0
0
Za te pare, kad vec idete u inostranstvo, otidjite u Prag! Treba vam jos par hiljada dinara za sve... Naravno da se peru pare, a studenti su srecni sto ce otici na more! Znaci sve u redu. Sta tu ima novo... :cool: :cool: :fokus: :lol:

Објављено: 28.02.2008 10:41 - ()


0
0
Ma jeste skupo,ali vredi

Објављено: 27.02.2008 18:27 - ()


0
0
PERO jeli to ona klima od prosle godine, koja nije radila, ni daljinski nismo dobili za nju! za 115E da svaki dan jeden pire koji je u omjeru sa vodom 20:80 :udri:

Објављено: 27.02.2008 14:50 - ()


0
0
EEEEEEEEEEEEE, koliko ste ne upuceni. Ajde malo da se raspitate po turistickim agencijama oko cena. Uostalom videcete po cenama letovanja. Ukolko vam se svidja ohrid, slobodno idite pa ako propadnete kroz krevet, dobijete neku bolestinu i nije neka steta. Menadzerijada je skuplja jer je cena slovenske plaze porasla a razlog je jer je u isti hotel puno ulozeno. Svaka soba ima klimu i tv. U principu nas ne interesuje ni klima ni tv ali su valjano opravdanje za porast cene. Uostalom, ovo ce verovatno biti najbrojnija jada pa kome je mnogo nek ide na saobracijadu, na rudarijadu i slicne. Fale im ljudi Ja cu ipak na ovu nasu. Pozz sa ekonomskog fakulteta.

Објављено: 27.02.2008 03:46 - ()


0
0
prosle godine je menadzerijada kostala 100 evra,od tih 100 evra,organizator je uzimao 15 i bilo je placeno kao neko osiguranje.znaci realno menadzerijada kosta maksimalno 80evra!!!!!ovi sa fona se zestoko ugradjuju i misle da se obogate za 5 dana.stvarno je jadno to sto rade.bice 1000 padobranaca!!!!

Објављено: 26.02.2008 19:16 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 8

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности