Rukometasi

// Категорије: Инфо |

Рукометаши ФОН-а још увек владају Универзитетом!!!

У финалној утакмици лиге Универзитета у Београду, екипа ФОН-а у рукомету је победила своје колеге са Грађевинског факултета резултатом 24:20 и тиме опет узела титулу најбоље екипе Универзитета.

Победнички тим су сачињавали: Вујасиновић Милан, Дани Атила, Стојић Александар,  Стевановић Душан, Ђукановић Младен, Маринковић Александар,  Крстић Никола, Томашевић Стефан,  Живковић Војин, Ивошевић Милош, Митић Стефан, Мектеровић Аљоша, Ђорђевић Игор,  Мирковић Зоран. Тренер екипе је Лађаревић Милорад.

Честитке рукометашима!

Kako se UVEK na ovom sajtu nadje neko da pljuje?

Објављено: 22.04.2008 03:05 - ()


0
0
Svaka cast momci na postignutom uspehu. Vidi se da je na FON-u sport dosta razvijen. Iz dana u dan nasi sportisti osvajaju samo zlatne medalje. Bravo, bravo, bravo.

Објављено: 22.04.2008 01:40 - ()


0
0
Meni samo nije jasno kako je Kraka uspeo da "kupi" ovoliko finala studentske lige i da "namesti" finale rukometne lige u francuskoj i to tri puta uzastopce. Ili je taj Kraka , kako ga ti zoveš ( jer čovek ima ime i prezime koje je navedeno u gornjem prilogu ) , finansijski moćniji od Rokfelera ili ili si ti , cenjeni kolega , jednostavno toliko sportski nepismen i neupućen dok ne znaš neke osnovne stvari.

Објављено: 22.04.2008 01:28 - ()


0
0
kakve su ovo vesti, pa da ste isli da gledate uktamice FON zakljucili bi ste kako su dosli do finala da li je moguce da sredjuju utakmice, sredjuju sudije, kraka... alo ta ekipa je pukom srecom i namestanjem i kombinovanjem dosla do finala treba da se stide toga...

Објављено: 21.04.2008 23:54 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 15

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности