Apple држи чак две трећине тржишта скупљих рачунара у САД

// Категорије: Инфо |
Apple полако преузима примат на тржишту рачунара више класе, макар када се ради о Сједињним Америчким Државама. Сада Apple рачунари чине чак две трећине рачунара скупљих од 1000 долара продатих на територији Сједињених Држава. Иако је укупан тржишни удео компаније Apple око 14% (на територији САД), када се ради о скупљим рачунарима Mac постаје доминантан готово као iPod на тржишту MP3 плејера. Интересантно је приметити да је у овом делу где сада држи 66% тржишта Apple имао удео од свега 18% пре две године.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

8 + 17

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности