Ford гради другу фабрику у Русији

// Категорије: Инфо |
Аутомобилска компанија Ford планира изградњу још једне фабрике у Русији, изјавио је директор производног сектора америчке компаније у Европи Jim Tetro. Представник Ford-a је изјавио да ће локација нове фабрике бити прецизирана догодине. Међу плановима компаније у ближој перспективи он је навео и повећање производње возила у фабрици у Лењинградској области на 125 хиљада годишње већ 2009. године.
Тренутно нема коментара. Будите први који ће поставити коментар!
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

17 + 0

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности