Менаџмент људских ресурса - упис оцена и полагање поправних колоквијума

// Категорије: Инфо |
Упис коначних оцена из предмета Менаџмент људских ресурса за студенте који су испит положили преко колоквијума обавиће се 25.01.2009. у термину од 10:00 - 11:30. На упис понети испитну пријаву и индекс.

Полагање поправних колоквијума одржаће се у 11:30ч по следећем распореду.

vazi za sve i za one koji su izlazili i za one koji nisu izlazili

Објављено: 23.01.2009 17:47 - ()


0
0
naravno da mogu da se polazu sva tri kolokvijuma, tako su rekli

Објављено: 23.01.2009 17:46 - ()


0
0
da li mogu da se polažu sva tri kolokvijuma.mislim na one koji nisu izlazili na kolokvijume?

Објављено: 23.01.2009 11:07 - ()


0
0
0
0

Постави коментар

E-mail:
Коментар:
Антиспам:

9 + 16

Коментари пролазе модерацију, зато што смо тако у могућности